Szanowni Państwo,

W ostatnich dniach otrzymaliśmy od niektórych użytkowników usługi informacje, że mają trudności z logowaniem do portalu. Po przeanalizowaniu tych zgłoszeń widzimy, że powtarza się jeden główny problem:

1. Większość przeglądarek internetowych wymaga od mieszkańców podania loginu i hasła, nawet jeśli przy poprzedniej odsłonie portalu dane te zostały zapamiętane w ustawieniach przeglądarki.
2. Jest to wymóg jednorazowy, po podaniu ww. danych następuje zalogowanie do usługi, przeglądarka zapyta też mieszkańca o zapamiętanie hasła, by przy kolejnych logowaniach nie trzeba go było podawać.

 

Zdecydowana większość mieszkańców sprawnie przeszła przez opisaną wyżej czynność. Osoby, które nie pamiętały swojego loginu lub hasła mogą je znaleźć na dokumentach otrzymanych w naszej firmie. przekazując dane do logowania (mogły to być raporty z zawiadomieniami o opłatach lub inne).

W przypadkach, w których mieszkańcy nie potrafią odnaleźć otrzymanych od nas danych mają do dyspozycji procedurę przypominania hasła, My natomiast możemy z poziomu e-kartoteki zresetować zmienione hasło lub wygenerować ze SŁONi nowe.

Dlatego też wszelkie narzędzia potrzebne do wsparcia mieszkańców, którzy zapomnieli swoich danych, są w naszych rękach.

Dla mieszkańców przygotowaliśmy krótką notkę z podpowiedziami co zrobić, gdy mają trudności z logowaniem- zachęcamy, by również  Państwo przeczytali zawarte tam informacje- są one dostępne na głównej stronie e-kartoteki po wykonaniu błędnego logowania.

Oczywiście jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestii innych uwag lub sugestii co do nowej odsłony e-kartoteki!

e-kartotekaSerwis internetowy, w którym poprzez stronę WWW każdy może sprawdzić swoje zobowiązania i wpłaty, aktualne naliczenia opłat, rozliczenia mediów, uchwały, regulaminy lub podać odczyt wodomierza. 

Pośrednictwo
w obrocie
nieruchomościamiOferty sprzedaży i wynajmu domów oraz mieszkań.


Nasi partnerzy

wikom

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 4

Wczoraj 28

Tydzień 58

Miesiąc 960

Wszystkie odwiedziny 35726

Currently are 5 guests and no members online

Rejestracja odwiedzin od dn. 01.03.2015

Regionalne Biuro Pośrednictwa
i Zarządzania Nieruchomościami
„DRAMAX”
44-120 Pyskowice
ul. Strzelców Bytomskich 18A
tel./fax. : 32 233-95-08
e-mail: biuro@dramax.com.pl

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com