Wspólnota Mieszkaniowa w Toszku ul. Kolejowa 4

ROK 2018 Generalny remont elewacji w ramach ustawy o termomodernizacji.

POZYSKANO NA REMONT Z FUNDUSZU TERMOMODERNIZACJI DOFINANSOWANIE W WYSOKOŚCI 31 314,57 zł

Budynek z zasobów PKP. Wykonany w technologii tradycyjnej dwukondygnacyjny, zamieszkały przez 8 rodzin. Generalny remont to wykonanie izolacji pionowej wraz z wykonaniem drenażu i odprowadzenia wody deszczowej, wymiana okienek piwnicznych, ocieplenie elewacji, remont kominów, wymiana obróbek blacharskich, malowanie klatek schodowych z położeniem gładzi i tynku mozaikowego, modernizacja oświetlenia, wykonanie utwardzonych dojść do klatek schodowych oraz montaż nawiewników higrosterowanych. W budynku wykonano szlamowanie 8 przewodów spalinowych poprawiając bezpieczeństwo mieszkańców.

Wspólnota Mieszkaniowa w Toszku ul. Kolejowa 4 - Budynek usytuowany jest z dala od centrum Toszka w kierunku na wschód jadąc drogą na Wielowieś.

Kącik do relaksu, odpoczynku i integracji z sąsiadami, miejsce do zabawy dla dzieci, czy też małe ogródki ze świeżymi jarzynkami. Zachowano też w pełnej sprawności zabytkową studnię, z której kiedyś czerpano wodę

Kącik do relaksu, odpoczynku i integracji z sąsiadami, miejsce do zabawy dla dzieci, czy też małe ogródki ze świeżymi jarzynkami. Zachowano też w pełnej sprawności zabytkową studnię, z której kiedyś czerpano wodę.

Bardzo dobra inwestycją wspólnoty to nowa biologiczna przydomowa oczyszczalnia ścieków. Na jej wybudowanie konieczne było zaciągnięcie kredytu w banku, jednak korzyści jakie płyną z jej eksploatacji szybko się pozwolą spłacić kredyt. Kiepsko wygląda również na pierwszy rzut oka budynek gospodarczy na posesji. Ceramiczny dach do całkowitej wymiany. Na razie będziemy inwestować w budynek mieszkalny, tam jest troche roboty.