Firma DRAMAX powstała w 1991 roku. Specjalizuje się w obsłudze nieruchomości, głównie w zarządzaniu Wspólnotami Mieszkaniowymi. Aktualnie administruje budynkami 32 Wspólnot Mieszkaniowych. Pracownicy firmy DRAMAX to odpowiednio przygotowany zespół składający się z 4 licencjonowanych zarządców nieruchomości ( licencja nr 9482, 12638, 15779, 15780 ), pośrednika nieruchomości ( licencja nr 9903) oraz audytora energetycznego. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami świadczącymi usługi remontowe, począwszy od drobnych napraw konserwacyjnych po kompleksowe remonty budynków.

Firma objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej oraz obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej dla zarządców nieruchomości.

Trzon osobowy naszej firmy składa się z profesjonalistów o zróżnicowanym przygotowaniu zawodowym wzbogaconym o dodatkowe wykształcenie predysponujące do zajmowania się obsługą nieruchomości.

Skład osobowy firmy to:

- mgr inż. Elektryk - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - studia stacjonarne na politechnice - studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami - licencja państwowa zarządcy nieruchomości nr 9 482 - studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami - licencja państwowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 9 903 - uprawnienia elektryczne eksploatacyjne i dozorowe do 1kV - uprawnienia gazowe eksploatacyjne i dozorowe.

- mgr inż. Instalacji Sanitarnych - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - studia stacjonarne na politechnice - studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami - licencja państwowa w zakresie zarządzania nieruchomościami nr 12 638 - studia podyplomowe w zakresie auditingu energetycznego - uprawnienia do sporządzania świadectw energetycznych, audytów energetycznych i remontowych.

- mgr inż. Marketing i Zarządzanie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - studia stacjonarne na politechnice -  studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami - licencja państwowa w zakresie zarządzania nieruchomościami nr 15 779.

- mgr Ekonomii - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - studia w Wyższej Szkole Bankowości w Poznaniu -  studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami - licencja państwowa w zakresie zarządzania nieruchomościami nr 15 780 - uprawnienia elektryczne eksploatacyjne do 1kV - uprawnienia gazowe eksploatacyjne i dozorowe - uprawnienia dozorowe do prowadzenia kotłowni do 1MW.

- inż. BHP i Ochrony Środowiska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. -

- technik elektryk - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - uprawnienia energetyczne eksploatacyjne, dozorowe i pomiarowe do 20kV.

Współpracujemy ściśle z:

- adwokatem - w zakresie sadowej windykacji zadłużenia właścicieli nieruchomości oraz bieżącego doradztwa obsługi nieruchomości.

-mgr inż budowlanym - w zakresie sporządzania okresowych przeglądów budowlanych wymaganych przepisami prawa oraz sprawowania nadzoru nad pracami wykonawców i firm budowlanych.


Usługę administrowania nieruchomościami wykonujemy w oparciu o art. 20 ustawy o własności lokali, czyli poprzez ścisłą współpracę z Zarządem Wspólnoty, jak również zarządzamy nieruchomościami w oparciu o art. 18 ustawy o własności lokali. Prowadzimy także same usługi księgowe dla Wspólnot Mieszkaniowych.

Dążymy do kierowania działaniami Wspólnoty tak aby:

  • ograniczyć koszty utrzymania nieruchomości wspólnej, a co za tym idzie zmniejszyć obciążenie finansowe właścicieli w związku z utrzymania swojej nieruchomości
  • poprawić stan techniczny budynku i estetykę otoczenia co wpływa na wartość nieruchomości

Głównym naszym atutem, który wyróżnia nas na tle konkurencji jest wykorzystywanie nowoczesnych metod obsługi nieruchomości ( profesjonalne oprogramowanie, archiwizację danych, stała komunikacja za pomocą poczty elektronicznej, dostęp do e-kartoteki ). Wszystko to sprawia, że współpraca z nami jest szybka, tania i wygodna.

Nasze mocne strony:
  • Dostęp do internetowej kartoteki użytkownika lokalu
  • Obsługa finansowo-księgowa, bazującą na nowoczesnym oprogramowaniu „SŁONie”
  • Rozwiązywanie problemów formalno-prawnych
  • Sprawna windykacja należności od właścicieli większościowych i mniejszościowych
  • Ubezpieczenie OC na 50.000 EUR
  • Nasza wiarygodność i marka

Wyrażając nadzieję, że nasze usługi zaspokoją w pełni Państwa oczekiwania, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz na spotkanie w celu uściślenia zasad współpracy.